| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
xhesika koka
1
Ndjekes
0
Duke Ndjekur
483
Postime
Te ngarkuara nga perdoruesi
Një vajzë e re, e talentuar dhe e vetmuar me pasion vrapimin përdredh gjurin e saj ndërsa po përgatitej për Garat Olimpike dhe do ti duhet të bëjë diçka që kurrë më parë se ka bërë:..
Shkrimtari: Alexi Pappas, Jeremy Teicher Aktoret: Alexi Pappas, Chase Offerle, Rachel Dratch, Andy Buckley
88 min
Gjatë Luftës së Dytë Botërore, në Indi, në kohën kur Gandi përpiqej të fitonte mbi Bosin, lind një trekëndësh dashurie. Aktorja e famshme Xhulia, e fejuara e ish aktorit të filmave ak..
Shkrimtari: Vishal Bhardwaj Aktoret: Kangana Ranaut, Saif Ali Khan, Shahid Kapoor, Richard McCabe
170 min
Një nëne i rrëmbehet fëmija në park. Ajo nuk qëndron duarkryq për të pritur ndërhyrjen e policisë, por bën çmos që të shpeshtojë djalin e saj.
Shkrimtari: Luis Prieto Aktoret: Halle Berry, Dana Gourrier, Kurt Krause, Lew Temple
94 min
Një vajzë e re hyn në jetën e qetë të një çifti...
Shkrimtari: Joshua Demers Aktoret: Benjamin Blais
18 min
Duke kërkuar një mënyrë për t'u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të braktisura. Pas një aksidenti në fabrikë..
Shkrimtari: Chris Wedge Aktoret: Lucas Till, Jane Levy, Thomas Lennon, Barry Pepper
105 min
Një student i një shkolle private, përdor lidhjet që ka që të krijojë një rrjet trafikimi droge atje.
Shkrimtari: Joseph Castelo Aktoret: Thomas Mann, Lucy Fry, Logan Huffman, Guillermo Arribas
95 min
Në fund të viteve 1940, Princi i Botsuanës, Seretse Kama, shkakton një rrëmujë ndërkombëtare kur martohet me një londineze të bardhë.
Shkrimtari: Amma Asante Aktoret: David Oyelowo, Rosamund Pike, Jack Davenport, Tom Felton
111 min
Xhimi Vikers është një oficer special i cili vihet pas gjurmëve të një bande, që kishte djegur për së gjalli prindërit e tij. Ai po ndiqet nga policia gjithashtu edhe nga skuadra e tij e ..
Shkrimtari: Stephen Reynolds Aktoret: Danny Dyer, Vincent Regan, Roxanne McKee, Alistair Petrie
106 min
Ëndrra të Këqija" : Një djalë 15-vjeçar vjedh një çantë me para droge dhe ia mbath me vajzën që dashuron. Ndërkohë që babai i saj polic, i dhunshëm dhe i korruptuar i ndjek, ata..
Shkrimtari: Nathan Morlando Aktoret: Sophie Nélisse, Josh Wiggins, Bill Paxton, Colm Feore
108 min
Poemë epike e Homerit “Odisea”, e vendosur në jug të thellë gjatë 1930. Në të, arratisen tre te dënuarit në kërkim për thesarin e fshehur, ndërsa një njeri i ligjit i pamëshirshë..
Shkrimtari: Joel Coen, Ethan Coen Aktoret: George Clooney, John Turturro, Tim Blake Nelson, John Goodman
107 min
Një dramë romantike për një kantautor, martesa e të cilit vuan kur kënga që ai shkroi për gruan e tij bëhet shumë e famshme. Filmi u bazua nga "Kënga e këngëve" dhe jeta e So..
Shkrimtari: Richard Ramsey Aktoret: Alan Powell, Ali Faulkner, Caitlin Nicol-Thomas, Danny Vinson
116 min
Kaashmora uses black magic to conjure an ancient warlord and his queen. Hilarity and horror ensue.
Shkrimtari: Gokul Aktoret: Karthi, Nayanthara, Sri Divya, Vivek
163 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA