| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
ida ida
0
Ndjekes
0
Duke Ndjekur
718
Postime
Te ngarkuara nga perdoruesi
Një çift të rinjsh lëvizin në shtëpinë e ëndrrave, ku zbulojnë se nuk janë vetëm.
Shkrimtari: Suneel Tripuraneni Aktoret: Kelsey Deanne, Chase Austin, Melissa Alouf, Jay Bowles
81 min
Një afro-amerikan përpiqet të rrisë familjen e tij në SHBA-në e viteve 1950 teksa zgjidh problemet që i dalin para.
Shkrimtari: Denzel Washington Aktoret: Denzel Washington, Viola Davis, Stephen Henderson, Jovan Adepo
139 min
Një pianist xhazi bie në dashuri me një aktore aspirante në Los Anxhelos.
Shkrimtari: Damien Chazelle Aktoret: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters
128 min
Në një të ardhme jo shumë të largët, një ekip kriminelësh me jakë të bardhë, punësohen prej qeverisë Amerikane për të penguar një sulm kibernetik që kërcënon të çojë në falim..
Shkrimtari: Aram Rappaport Aktoret: Frank Grillo, Minnie Driver, AnnaSophia Robb, Dianna Agron
84 min
Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.
Shkrimtari: Justin Kurzel Aktoret: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson
115 min
Një vëzhgim i qetë i triumfeve dhe dështimeve të jetës së përditshme, bashkë më poezinë e dukshme në çdo detaj të saj
Shkrimtari: Jim Jarmusch Aktoret: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Nellie, Rizwan Manji
118 min
Në veri të Nju Jorkut, dy adoleshentë kanë për detyrë të pastrojnë rulotën e vjetër të babit të njërit prej tyre në një pronë të braktisur. Djaloshat habiten kur gjejnë brenda tre..
Shkrimtari: Jack Fessenden Aktoret: James Le Gros, John Speredakos, Larry Fessenden, Jack Fessenden
83 min
Ksander Kejxh besohet të ketë vdekur pas një aksidenti, por ai kthehet fshehurazi në veprim për një detyrë të re e jo të lehtë me stërvitësin e tij, Augustus Gibons.
Shkrimtari: D.J. Caruso Aktoret: Vin Diesel, Donnie Yen, Deepika Padukone, Kris Wu
107 min
Shahid eshte nje film i bazuar ne histori te vertete, te nje avokati per te drejtat e njeriut, qe u vra nga njerez te paidentifikuar ne zyren e tij.
Shkrimtari: Hansal Mehta Aktoret: Rajkummar Rao, Prabhleen Sandhu, Mohammed Zeeshan Ayyub, Baljinder Kaur
129 min
Në një qytet të vogël, të quajtur Port, një endacak zbulon një plan terrorist kundër Amerikës. Ai mundohet t’i tregojë sherifit të qytetit, por injorohet nga të gjithë. Ai dhe disa h..
Shkrimtari: Thomas J. Churchill Aktoret: Kenny Johnson, Mindy Robinson, Tyler Mane, William Forsythe
90 min
Bazuar në librin bestseller në të gjithë botën. Historia se si Xhejms Bouen, një këngëtar rruge dhe një i varur nga droga në përpjekje për ta lënë, i ndryshon jeta kur takon një mace..
Shkrimtari: Roger Spottiswoode Aktoret: Luke Treadaway, Bob the Cat, Ruta Gedmintas, Joanne Froggatt
103 min
Historia e dy miqve që përfshihen në botën e demonëve duke lexuar një lloj libri misterioz i cili thërret djallin e vërtetë dhe ndodh një incident i tmerrshëm.
Shkrimtari: Arkin Aktaç Aktoret: Ufuk Asar, Kübra Balcan, Halil Ibrahim Gezer, Altan Gördüm
97 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA