| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
ida ida
1
Ndjekes
0
Duke Ndjekur
818
Postime
Te ngarkuara nga perdoruesi
Një grup i të mbijetuarve pas Apokalipsit përpiqen të mbijetojnë në një botë ku xhungla, pyjet, ligatinat e parëndësishme dhe shkretëtirat e kanë zhdukur qytetërimin. Ata përballen me..
Shkrimtari: Mikael Salomon Aktoret: Sean Bean, Corey Sevier, Sam Claflin, Annabelle Wallis
90 min
12 Shkurti është thjesht një ditë si të tjerat në jetën e kënaqshme të Semit, deri sa del të jetë dita e saj e fundit. E ngecur në rijetimin e ditës së saj të fundit gjatë një jave..
Shkrimtari: Ry Russo-Young Aktoret: Zoey Deutch, Halston Sage, Logan Miller, Kian Lawley
98 min
Historia e një shqiptari, babai i të cilit u vra nga serbët dhe hakmarrja e tij e vonuar. Suzana, një infermiere e përfshirë papritmas në një vrasje masive, merret në pyetje.
Shkrimtari: Peter Malota Aktoret: Peter Stormare, Jean-Claude Van Damme, Autumn Reeser, Maria Conchita Alonso
96 min
Një përditësim i historisë së fletores që përdoret për të kryer vrasje.
Shkrimtari: Shinsuke Sato Aktoret: Tatsuya Fujiwara, Ken'ichi Matsuyama, Noémie Nakai, Sôsuke Ikematsu
135 min
Dy klane gjarpërinjsh bashkëjetojnë në shkretëtirë. Gjarpërinjtë e bukur jeshil që jetojnë nën strehën e një oazi, të mbrojtur dhe respektuar nga njeriu dhe gjarpërinjtë helmues që..
Shkrimtari: Pierre Coré Aktoret: Omar Sy, Louane Emera, Franck Gastambide, Vincent Lacoste
86 min
Një vajzë bjonde amerikane shkon në Azi. Me të mbërritur, ajo rrihet nga disa rrugaçë. Pas kësaj, i kërkon një vajze luftëtare që ta trajnojë, por në të vërtetë ajo do të marrë p..
Shkrimtari: Chris Nahon Aktoret: Amy Johnston, Muriel Hofmann, Jenny Wu, Kathy Wu
100 min
Kur Shiva, i biri i Bahubalit, meson per origjinen e tij, fillon te kerkoje pergjigje. Ai perballet me ngjarjet e se shkuares qe ndodhin ne mbreterine e Mahishamatit.
Shkrimtari: S.S. Rajamouli Aktoret: Prabhas, Rana Daggubati, Anushka Shetty, Tamannaah Bhatia
N/A
Nje njeri qe eshte larguar nga familja qe femije zevendesohet nga nje i huaj,
Shkrimtari: Gopichand Malineni Aktoret: Jagapathi Babu, Rakul Preet Singh, Sai Dharam Teja
155 min
Një vrasës me pagesë ndihmon një vajzë të re të hakmerret për vrasjen e familjes së saj.
Shkrimtari: Jonathan Mostow Aktoret: Sam Worthington, Martin Compston, Odeya Rush, Verónica Echegui
91 min
Klei vazhdon të përparojë në historinë e kastave të Hanës dhe zbulon edhe të tjerë njerëz të përfshirë në të. E vërteta vazhdon të jetë mister.
Shkrimtari: Tom McCarthy Aktoret: Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe
60 min
Nje oficer i NIA provon te zgjidh konspiracionin qe coi ne bombardimin e nje fabrike te nje biznesmeni.
Shkrimtari: Aparnaa Singh Aktoret: Naseeruddin Shah, Arshad Warsi, Sagarika Ghatge, Divya Dutta
109 min
Vite pasi u largua nga Damasku nën rrethane të çuditshme , Adib Abdel Kareem duhet tëe rikthehet përseri atje dhe të shpetojë vajzën e tij e cila ka humbur deri sa po kërkonte të dhëna p..
Shkrimtari: Ruba Nadda Aktoret: Alexander Siddig, Joshua Jackson, Marisa Tomei, Oded Fehr
93 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA