| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
geek boy
0
Ndjekes
0
Duke Ndjekur
17
Postime
Te ngarkuara nga perdoruesi
Pasi trajneri i basketbollit të shkollës së mesme ndërron jetë, pesë miq të mirë dhe ish lojtarët të skuadrës ribashkohen për një fundjavë pushimi.
Shkrimtari: Dennis Dugan Aktoret: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade
102 min
Një njesi elite ushtarake e përbërë nga operativë special i njohur si G.I. Joe, vepron kundër një oraganizate e cila udhëheqet nga një tregtar i njohur armësh.
Shkrimtari: Stephen Sommers Aktoret: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Christopher Eccleston, Grégory Fitoussi, Joseph Gordon-Levitt
118 min
Në një të ardhme të afërt, një njeri (Logan) kujdeset për një profesor të sëmurë X në një pjesë të kufirit Meksikan. Por Logan-s përpiqet që të fshihet nga bota dhe trashëgimia e..
Shkrimtari: James Mangold Aktoret: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook
135 min
Një grup shkencëtarësh eksplorojnë ishullin e humbur të kafkës ku përballen me mbretin Kong.
Shkrimtari: Jordan Vogt-Roberts Aktoret: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John C. Reilly
118 min
Ksander Kejxh besohet të ketë vdekur pas një aksidenti, por ai kthehet fshehurazi në veprim për një detyrë të re e jo të lehtë me stërvitësin e tij, Augustus Gibons.
Shkrimtari: D.J. Caruso Aktoret: Vin Diesel, Donnie Yen, Deepika Padukone, Kris Wu
107 min
Një bebe e vogël, e veshur me kostum e që lëviz gjithmonë me një valixhe në dorë, bëhet bashkë me vëllanë 7 vjeçar për t'i dhënë fund planit për të shkatërruar korporatën e bebe..
Shkrimtari: Hendel Butoy, Tom McGrath Aktoret: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow
97 min
Afganistan, Majk Stivens, pas dështimit të misionit të tij, në rrugën drejt vendit ku do t'i bashkohet trupave të tjera të ushtrisë, e gjen veten në një fushë me mina disa vjeçare dhe m..
Shkrimtari: Fabio Guaglione, Fabio Resinaro Aktoret: Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen, Clint Dyer
106 min
Kur një xhepist dhe një ish-agjent i CIA-s nisin një mision anti-terroristë në Francë, ata zbulojnë se persona të shteti fshihen pas akteve terroriste dhe..
Shkrimtari: James Watkins Aktoret: Idris Elba, Richard Madden, Kelly Reilly, Charlotte Le Bon
92 min
Bazuar në historinë e vërtetë të dy të rinjve, David Packouz dhe Efraim Diveroli, të cilët fituan një kontratë 300 milionë dollarëshe nga Departamenti Amerikan i Mbrojtjes, për të fur..
Shkrimtari: Todd Phillips Aktoret: Miles Teller, Steve Lantz, Gregg Weiner, David Packouz
114 min
Dashuria dhe pasioni në mes një ish-boksieri dhe një grua të verbër.
Shkrimtari: Hakan Yonat Aktoret: Belçim Bilgin, Ibrahim Celikkol, Kerem Can, Necmi Yapici
105 min
Historia e Parkerit, një hajduti të famshëm me kode nderi. Këtij kodi i përket që edhe të mos vjedhë nga ata që kanë nevojë për paratë. Kur kolegët e tij vendosin që ta heqin qafe pa..
Shkrimtari: Taylor Hackford Aktoret: Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis, Wendell Pierce
118 min
Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.
Shkrimtari: Justin Kurzel Aktoret: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson
115 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA