| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Filma24 TV
0
Ndjekes
0
Duke Ndjekur
23
Postime
Te ngarkuara nga perdoruesi
Një trio famëkeqe hajdutësh kalojnë nga Kina kontinentale për në Hong Kong.
Shkrimtari: Jevons Au, Frank Hui, Vicky Wong Aktoret: Richie Jen, Jordan Chan, Ka Tung Lam, Kwong Leung Wong
97 min
Një dokumentar i përqëndruar te Staksnet, një virus kompjuterik i cili vetë-kopjohet të cilin SHBA-ja dhe Izraeli e lëshuan për të shkatërruar një pjesë kyçe të një centrali bërtham..
Shkrimtari: Alex Gibney Aktoret: David Sanger, Emad Kiyaei, Eric Chien, Liam O'Murchu
116 min
Dy miq përgatisin një komplot për të rimarrë një kotele të vjedhur duke u paraqitur si shpërdarës droge për një bandë rruge.
Shkrimtari: Peter Atencio Aktoret: Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Tiffany Haddish, Method Man
100 min
Vinsenti, një ushtar i sapo ardhur nga Afganistani, vuan nga një çrregullim stresi. Atij i caktohet detyra të mbrojë Xhesikën, gruan e një biznesmeni.
Shkrimtari: Alice Winocour Aktoret: Matthias Schoenaerts, Diane Kruger, Paul Hamy, Zaïd Errougui-Demonsant
98 min
Një tregtar armësh ballafaqon moralin e punës së tij teksa ndiqet nga një agjent Interpoli.
Shkrimtari: Andrew Niccol Aktoret: Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto, Shake Tukhmanyan
122 min
Kur disa të jashtëligjshëm zaptojnë shtëpinë e e një familjeje fshatare, në dukje të pafajshme për të kaluar natën, një lojë e papritur kapi macja miun që çon në joshje ndërrim ro..
Shkrimtari: JT Mollner Aktoret: Chad Michael Murray, Teri Polo, Luke Wilson, Francesca Eastwood
120 min
Përderisa një asteroid i afrohet Tokës, një burrë mbetet i vetumuar pasi gruaja e tij e braktis. Ai vendos që të niset në një udhëtim për tu ribashkuar me të dashurën e tij të shkoll..
Shkrimtari: Lorene Scafaria Aktoret: Brad Morris, Steve Carell, Nancy Carell, Mark Moses
101 min
Në një mbretëri idilike të ditëve të sotme i biri dashamirës i Mbretit Adam dhe Mbretëreshës Belle ua jep një mundësi shpengimi fëmijëve të personazheve të liga të Disney-t për tel..
Shkrimtari: Kenny Ortega Aktoret: Dove Cameron, Cameron Boyce, Booboo Stewart, Sofia Carson
112 min
London është një aventurë e ngarkuar me drogë e cila e ka qendrën në një festë në një apartament Nju Jorku ku një i ri po mundohet të rikthehet me ish-të dashurën e tij.
Shkrimtari: Hunter Richards Aktoret: Chris Evans, Jessica Biel, Joy Bryant, Jason Statham
92 min
Ndersa Carl Blacks ka mundesine te levize familjen e tij ne Chikago per nje jete me te mire , arritja e tyre ne Beverly Hills perkon me “aministin vjetore” ku te gjithe krimet jane legale per 1..
Shkrimtari: Deon Taylor Aktoret: Kathrien Ahn, Phil Austin, Andrew Bachelor, Michael Blackson
94 min
Një vargan i shpejtë që po transporton një ton me kanabis nga Malaga, në jug të Spanjës, ndërpritet pas një shkëmbim zjarri që rezulton në rrëmbimin e një turisteje.
Shkrimtari: Frédéric Schoendoerffer Aktoret: Benoît Magimel, Reem Kherici, Tewfik Jallab, Mahdi Belemlih
102 min
Përderisa dy vellezer benin gjithqka per ta mbrojtur njeri tjetrin , vellai i madh bie pre i nje komploti politik ku padrejtesisht denohet me ekzekutim me vdekje,por vellau i vogel me qellim hyn ..
Shkrimtari: Randall Zisk Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Robin Tunney, Peter Stormare
60 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA