| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Dorjan Do
1
Ndjekes
0
Duke Ndjekur
650
Postime
Te ngarkuara nga perdoruesi
"Zemërimi i një burri të durueshëm" : Një burrë i cili humbi gruan gjatë një grabitje të egër në një dyqan bizhuterish, me qetësi planifikon të gjejë dhe të hakmerret kund..
Shkrimtari: Raúl Arévalo Aktoret: Antonio de la Torre, Luis Callejo, Ruth Díaz, Raúl Jiménez
92 min
Një foto gazetare jeton e qetë në një apartament ne Nju Jork, deri sa një kriminel sadist duke kërkuar për një pasuri të fshehur hyn në jetën e saj.
Shkrimtari: Joseph Ruben Aktoret: Michelle Monaghan, Michael Keaton, Barry Sloane, Andrew W. Walker
90 min
Një shkrimtar në kulmin e suksesit të tij letrar zbulon çmimin e lartë qe ai duhet të paguajë për vjedhjen e punës së dikujt tjetër.
Shkrimtari: Brian Klugman, Lee Sternthal Aktoret: Dennis Quaid, John Hannah, Jeremy Irons, Bradley Cooper
102 min
Në vitin 2050 qeveria organizon një garë vdekjeje për të ulur numrin e lartë të popullsisë së vendit.
Shkrimtari: G.J. Echternkamp Aktoret: Manu Bennett, Malcolm McDowell, Marci Miller, Burt Grinstead
N/A
Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri "Djaloshi" Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është një milioner. Ai kërkon kompensim për tap..
Shkrimtari: Joel Coen, Ethan Coen Aktoret: Jeff Bridges, John Goodman, Julianne Moore, Steve Buscemi
117 min
Një feminist mëson rrugën e vështirë në lidhje me rreziqet e veprimeve të tij.
Shkrimtari: Charles Shyer Aktoret: Jude Law, Renée Taylor, Jane Krakowski, Jeff Harding
103 min
Linkolni dhe Majkëlli kanë ngecur në hotel dhe duhet të gjejnë si të dalin prej andej. Pasi Majkëlli më në fund ka në dorë Sillan, ai duhet të marrë vendim se kë duhet të shpëtojë ..
Shkrimtari: Milan Cheylov Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Michael Rapaport, Amaury Nolasco
44 min
Linkolni shkon në Majemi për të marrë Sillan, së bashku me Beguellin, Greçenin dhe Selfin. Një tjetër person do të bashkohet me ta për të arritur qëllimin. Majkëlli mëson një të vë..
Shkrimtari: Kevin Hooks Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Michael Rapaport, Amaury Nolasco
55 min
Bob Li gjen instruktorin e tij të vjetër Ratford O'Brajan që ta ndihmojë të gjejë qitësin. Najdina merr në pyetje Pejnin dhe një raportues i ofron Xhulit një marrëveshje.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Cynthia Addai-Robinson, Tim Connolly, Tim DeZarn, Omar Epps
60 min
Pasi ish gansteri i Londrës Çarli Arçër vritet nga një bandë rrugësh, vëllai i tij Riçi kthehet nga Spanja për të hetuar dhe…
Shkrimtari: Sacha Bennett Aktoret: Ian Ogilvy, Alison Doody, Christopher Ellison, Danny-Boy Hatchard
94 min
Një rojëtar fari dhe e gruaja e tij që jetojnë në bregun perëndimor të Australisë rrisin një fëmijë që gjejnë në një barkë të sjellë nga deti
Shkrimtari: Derek Cianfrance Aktoret: Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz, Florence Clery
133 min
Shkatërrimi një film aksion/horror , që është i fokusuar në dy gra , te cilat janë të rrëmbyera me 50 gra të tjera të detyruar të luftojnë njëra me tjetren duke përdorur duart e tyr..
Shkrimtari: Josh C. Waller Aktoret: Zoë Bell, Rachel Nichols, Tracie Thoms, Bruce Thomas
92 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA