| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
besjon joni
4
Ndjekes
0
Duke Ndjekur
672
Postime
Te ngarkuara nga perdoruesi
Kur vajza e operatores së 911 (Pamela) dhe oficerit të policisë (Jeremi), rrëmbehet dhe mbahet peng nuk kanë zgjidhje tjetër vetëm të ndjekin rregullat e rrëmbyesit të dhëna nga dispeç..
Shkrimtari: Amariah Olson, Obin Olson Aktoret: Ving Rhames, Luke Goss, Mischa Barton, Michael Paré
88 min
Një mini-dokumentar që shpalos sukseset dhe vështirësitë që i kaloj klubi futbollistik i Barcelonës (nga viti 1992 deri në vitin 2013) për të arritur suksesin që gëzon sot.
Shkrimtari: Jorge Feliu Aktoret: N/A
106 min
Zhvendosur ne paris, befikre eshte historia e dashurise se njecifti bashkekohor te quajtur Dharam dhe Shyra, dy njerez te rinj te cilet duan ta shijojne jeten ne maksimum.
Shkrimtari: Aditya Chopra Aktoret: Ranveer Singh, Vaani Kapoor, Julie Ordon, Elisa Bachir Bey
130 min
Një thriller emocionues rreth një psikologe të ve e cila jeton e izoluar në periferinë e Nju Ingland. E zënë në një stuhi të fortë dimri, ajo duhet të gjejë një djalë para se ai të ..
Shkrimtari: Farren Blackburn Aktoret: Naomi Watts, Oliver Platt, Charlie Heaton, Jacob Tremblay
91 min
Seria e katert e horrorit qe zbulon sekretet, misterin dhe brishtesine e njeriut.
Shkrimtari: Vikram Bhatt Aktoret: Gaurav Arora, Madhu Anand Chandhock, Emraan Hashmi, Kriti Kharbanda
128 min
Një dokumentar për femrat e reja që zhyten në tregun e seksit - dhe sa e thjesht është për internetin të prodhoj porno.
Shkrimtari: Jill Bauer, Ronna Gradus Aktoret: Farrah Abraham, John Anthony, Rachel Bernard, Levi Cash
84 min
Pas një aksidenti, Tomi zgjohet nga koma dhe zbulon që pjesë nga celulari i tij i kanë ngelur në kokë. Dhe më e keqja, ai nuk mund t’i kthehet jetës normale adoleshente sepse ka zhvilluar..
Shkrimtari: Adam Randall Aktoret: Maisie Williams, Rory Kinnear, Miranda Richardson, Bill Milner
90 min
E tërhequr nga shkaku rrënjësor i sjelljes së dhunshme, psikologia me famë botërore, doktoresha Amanda Tajler, e kap mundësinë e intervistimit dhe analizimit të të burgosurit të dënuar..
Shkrimtari: Timothy Woodward Jr. Aktoret: Bruce Dern, Denise Richards, Kaiwi Lyman-Mersereau, Columbus Short
107 min
Një grua e rregullt e cila nuk mendon shumë për të bërë qejf në jetë (Sandra Hüller) duhet të kalojë kohë me babanë e saj të çuditshëm (Peter Simonischek) kur ai i bën një vizitë..
Shkrimtari: Maren Ade Aktoret: Sandra Hüller, Peter Simonischek, Michael Wittenborn, Thomas Loibl
162 min
Një grua e re rekruton një gjahtar që ta mësojë atë që të jetë një qitëse, që të mund të gjej njerëzit që vranë familjen e saj dhe ti vrasë.
Shkrimtari: Shane Van Dyke Aktoret: Barry Van Dyke, Sage Mears, Greg Evigan, Brian Wimmer
95 min
Agjenti special Karl Hamilton detyrohet të luajë sipas rregullave të veta, kur mbesa e tij rrëmbehet nga terroristët, dhe ai mëson se nuk do të marrë asnjë ndihmë nga shërbimet sekrete s..
Shkrimtari: Tobias Falk Aktoret: Mikael Persbrandt, Saba Mubarak, Frida Hallgren, Reuben Sallmander
90 min
Pas katër vitesh në Akademinë Krestvju, një grup i ri nxënësish gjendet në dënimin e së shtunës. Kur studentja e vitit të dytë Siouxi, shkon e paftuar për tu hakmarrë nga vdekjes së ..
Shkrimtari: Ben Browder Aktoret: Sean Astin, Gina Gershon, Sammi Hanratty, Drake Bell
100 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA