| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Te fundit Me shume
Historia e nje djali konfus me dashurine e jeten e tij i cili gjen qetesi ne dashurine e tij te pare
Shkrimtari: Divya Khosla Aktoret: Pulkit Samrat, Yami Gautam, Urvashi Rautela, Edwin Autridge
120 min
Nje aktori i ri dhe shoku i tij perpiqen te realizojne endrat e tyre por ndodhin nje seri ngjarjesh te papritura.
Shkrimtari: Saket S. Behl Aktoret: Binnu Dhillon, Isha Rikhi, Vipul Roy, B.N. Sharma
N/A
Një djalosh i varfër por i talentuar prej Kashmiri, Noor, është punësuar si një shërbyes stabël nga Begum.Ai është i magjepsur me të bijën e saj Firdaus.Begum e kupton këtë dhe e dër..
Shkrimtari: Abhishek Kapoor Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Katrina Kaif, Tabu, Rahul Bhat
131 min
Ne kete serial behet fjale per dy vellezer qe benin gjithqka per ta mbrojtur njeri tjetrin.Vellai i madh bie pre i nje komploti politik ku padrejtesisht denohet me ekzekutim ne karriken elektrike,p..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Robert Knepper
44 min
Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për të fituar jetesën. I impresionuar n..
Shkrimtari: Mohit Suri Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Shraddha Kapoor, Shaad Randhawa, Salil Acharya
132 min
Një Oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bërë.
Shkrimtari: James McTeigue Aktoret: Parker Sawyers, Dylan McDermott, Bashar Rahal, Royce Pierreson
96 min
Nje oficer i inteligjences provon qe te shkaterroje nje celule terroriste duke aktivizuar te gjithe agjentet e tij..te cilet zhduken pa pritur nga familjet e tyre..
Shkrimtari: A.R. Murugadoss Aktoret: Akshay Kumar, Sonakshi Sinha, Freddy Daruwala, Sumeet Raghvan
170 min
Një ekip i astronautëve ndërkombëtare janë dërguar në një mision të rrezikshëm për të ringjallur Diellin e vdekur me një bombë atomike bërthamore në 2057
Shkrimtari: Danny Boyle Aktoret: Cillian Murphy, Michelle Yeoh, Troy Garity, Rose Byrne
107 min
Një novelist po kërkon dëshpirimisht një histori të re për të shkruar kur papritur ai fokusohet në vetvrasjen e një gruaje, një modeleje e cila thuhej se ishte një rimishërim i Marilyn ..
Shkrimtari: Gérald Hustache-Mathieu Aktoret: Jean-Paul Rouve, Sophie Quinton, Guillaume Gouix, Arsinée Khanjian
102 min
disa pjestare te nje anije kosmike zgjohen pavedetedije mbi identitetin e tyre dhe te pjestareve te grupit....
Shkrimtari: Christian Alvart Aktoret: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Antje Traue
108 min
Pasi Avioni i tyre rrezohet ne Alaske,6 punetore nafte udhehiqen nga nje gjahtare i kualifikuar per mbijetese, por nje tufe ujqerish te pameshirshem i ndjek ato ne cdo hap.
Shkrimtari: Joe Carnahan Aktoret: Liam Neeson, Frank Grillo, Dermot Mulroney, Dallas Roberts
117 min
In the future, a wealthy family is held hostage for harboring the target of a murderous syndicate during the Purge, a 12-hour period in which any and all crime is legalized.
Shkrimtari: James DeMonaco Aktoret: Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder, Adelaide Kane
85 min
Në ditën që një vrasës serial që ai ndihmoi ta largojë duhejë të ekzekutohej, një psikolog mjeko-ligjor dhe profesor kolegji merr një telefonatë ku informohet se ai kanë mbetur edhe 88..
Shkrimtari: Jon Avnet Aktoret: Al Pacino, Alicia Witt, Leelee Sobieski, Amy Brenneman
108 min
jeta e aktoreve nuk eshte ashtu sic duket pasi jo ne pak raste stresi shkaterron cdo gje qe ke ne jete..
Shkrimtari: Ari Folman Aktoret: Robin Wright, Harvey Keitel, Jon Hamm, Kodi Smit-McPhee
122 min
(Bazuar ne histori te vertete)lufta e ushtrareve rus per mbrojtjen e Stalingradit kundra Gjermaneve te cilet jane me mizor se cfare duket..
Shkrimtari: Fedor Bondarchuk Aktoret: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov, Thomas Kretschmann
131 min
Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hong Ko..
Shkrimtari: Michael Mann Aktoret: Chris Hemsworth, Leehom Wang, Wei Tang, Viola Davis
133 min
Duke u ndeshur me pagjumësinë dhe PTSD të padiagnostifikuar, një veteran lufte punon natën si projektues në një kinema të vjetër. Duke u munduar të përshtatet me jetën civile, djali i t..
Shkrimtari: Ryan M. Kennedy Aktoret: Russ Russo, Natasha Alam, Doug E. Doug, Joseph R. Gannascoli
99 min
Jeta e studentes së letërsisë, Anastasia Still, ndryshon përgjithmonë kur takon bilionerin e pashëm por të përvuajtur, Kristian Gray....
Shkrimtari: Sam Taylor-Johnson Aktoret: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford
125 min
Ky serial do te tregoje jeten e disa te rinjve, kryesisht jeten e njerit prej Tyre qe eshte perfshire ne jeten e nje grupi qe jane te pasur.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Peter Gallagher, Kelly Rowan, Ben McKenzie, Adam Brody
44 min
Me te shikuarit Me shume
NDALOHET RREPTESISHT PER PERSONA NEN 18 VJEC PASI KA SKENA EROTIKE Nje dokumentar mbi jeten e aktoreve te kinematografise me pulle te kuqe
Shkrimtari: Doug Jacobson Aktoret: Brittany Andrews, Julia Ann, Hank Armstrong, Juli Ashton
N/A
Ne kete serial behet fjale per dy vellezer qe benin gjithqka per ta mbrojtur njeri tjetrin.Vellai i madh bie pre i nje komploti politik ku padrejtesisht denohet me ekzekutim ne karriken elektrike,p..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Robert Knepper
44 min
Artur Bishop mendonte se e kishte lënë pas të kaluarën e tij si vrasës kur ish miku i tij rrëmben dashurinë e jetës së tij. Tani ai është i detyruar të udhëtojë përmes globit të kom..
Shkrimtari: Dennis Gansel Aktoret: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh
N/A
Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të vendosin se si duhet të jetojn..
Shkrimtari: Ali Bilgin Aktoret: Çagatay Ulusoy, Leyla Lidya Tugutlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Avkiran
117 min
KUJDES! FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Një vajzë seksualisht agresive takon dhe fillon një lidhje të ndezur me një djalë po aq agresiv, por kjo lid..
Shkrimtari: Clement Virgo Aktoret: Lauren Lee Smith, Eric Balfour, Polly Shannon, Mayko Nguyen
93 min
Kur një femër misterioze josh Domenikun drejt një bote të krimit e tradhëtisë ndaj njerëzve të tij më të afërt, skuadra do të përballet me sfida që do t’i testojnë ata si kurrë m..
Shkrimtari: F. Gary Gray Aktoret: Scott Eastwood, Charlize Theron, Dwayne Johnson, Vin Diesel
136 min
FILM EROTIK VETEM PER TE RRITUR
Shkrimtari: Ellen Earnshaw Aktoret: Shannon Tweed, Christian Noble, Dawn Ann Billings, Ashby Adams
94 min
KESHILLOHET VETEM PER TE RRITUR Diana eshte teper e lumtur ne martesen e saj me Paolo , por per shkak te pasionit te saj te cmendur per Sex , ajo perfundon rregullisht ne aventura erotike . Ajo nu..
Shkrimtari: Tinto Brass Aktoret: Claudia Koll, Paolo Lanza, Franco Branciaroli, Ornella Marcucci
93 min
Bazuar në historinë e vërtetë të dy të rinjve, David Packouz dhe Efraim Diveroli, të cilët fituan një kontratë 300 milionë dollarëshe nga Departamenti Amerikan i Mbrojtjes, për të fur..
Shkrimtari: Todd Phillips Aktoret: Miles Teller, Steve Lantz, Gregg Weiner, David Packouz
114 min
Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven Streinxh ndërmerr një udhëtim drej..
Shkrimtari: Scott Derrickson Aktoret: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong
115 min
The survivors of a plane crash are forced to work together in order to survive on a seemingly deserted tropical island.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
44 min
Pas një performance në skenë 4 kalorësit e gjejnë veten në telashe. Ata janë në Macau, Kinë. Një biznesmen maniak pas teknologjisë do ti detyrojë magjistarët të vjedhin për të një ..
Shkrimtari: Jon M. Chu Aktoret: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco
129 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA