| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Pyaar Ka Punchnama
(2011)
Kategorite:
Drame Komedi Romance
Shkrimtari:
Luv Ranjan, Sumit Saxena (additional dialogue), Sumit Saxena (additional screenplay writer), Vaibhav Suman (additional dialogue), Vaibhav Suman (additional screenplay writer)
Gjatesia:
149 min
Aktoret:
Kartik Aaryan, Raayo S. Bakhirta, Ranjit Batra, Nushrat Bharucha
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA