| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
RED
(2010)
Kategorite:
Aksion Komedi Krim
Shkrimtari:
Jon Hoeber (screenplay), Erich Hoeber (screenplay), Warren Ellis (graphic novel), Cully Hamner (graphic novel)
Gjatesia:
111 min
Aktoret:
Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Heidi von Palleske, Karl Urban
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA