| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
The Legend of Tarzan
(2016)
Kategorite:
Aksion Aventure
Shkrimtari:
Adam Cozad (screenplay), Craig Brewer (screenplay), Craig Brewer (story by), Adam Cozad (story by), Edgar Rice Burroughs (Based on the'Tarzan' stories created by)
Gjatesia:
109 min
Aktoret:
Alexander Skarsgård, Rory J. Saper, Christian Stevens, Christoph Waltz
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA