| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Colombiana
(2011)
Kategorite:
Aksion Drame Krim
Shkrimtari:
Luc Besson (screenplay), Robert Mark Kamen (screenplay)
Gjatesia:
108 min
Aktoret:
Zoe Saldana, Jordi Mollà, Lennie James, Amandla Stenberg
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA