| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Room
(2015)
Kategorite:
Drame
Shkrimtari:
Emma Donoghue (screenplay), Emma Donoghue (based on the novel by)
Gjatesia:
118 min
Aktoret:
Brie Larson, Jacob Tremblay, Sean Bridgers, Wendy Crewson
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA