| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aaja Nachle
(2007)
Kategorite:
Drame Filma Indian Muzikor
Shkrimtari:
Aditya Chopra (story), Jaideep Sahni (screenplay)
Gjatesia:
137 min
Aktoret:
Madhuri Dixit, Darshan Jariwala, Raghuvir Yadav, Divya Dutta
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA