| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Undisputed
(2002)
Kategorite:
Aksion Drame Krim
Shkrimtari:
David Giler, Walter Hill
Gjatesia:
94 min
Aktoret:
Wesley Snipes, Ving Rhames, Peter Falk, Michael Rooker
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA