| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Baadshah
(1999)
Kategorite:
Aksion Filma Indian Krim
Shkrimtari:
Shyam Goel (screenplay), Neeraj Vora
Gjatesia:
175 min
Aktoret:
Rakhee Gulzar, Shah Rukh Khan, Twinkle Khanna, Amrish Puri
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA