| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
The Judge
(2014)
Kategorite:
Drame Krim
Shkrimtari:
Nick Schenk (screenplay), Bill Dubuque (screenplay), David Dobkin (story), Nick Schenk (story)
Gjatesia:
141 min
Aktoret:
Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga, Billy Bob Thornton
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA