| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
(2015)
Kategorite:
Animacion Aventure Komedi
Shkrimtari:
Glenn Berger (screenplay), Jonathan Aibel (screenplay), Stephen Hillenburg (story), Paul Tibbitt (story), Stephen Hillenburg (series "SpongeBob SquarePants")
Gjatesia:
92 min
Aktoret:
Antonio Banderas, Eric Bauza, Tim Conway, Eddie Deezen
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA