| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Molly's Game
(2017)
Kategorite:
Biografi Drame Krim
Shkrimtari:
Aaron Sorkin (written for the screen by), Molly Bloom (book)
Gjatesia:
140 min
Aktoret:
Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner, Michael Cera
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA