| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Coco
(2017)
Kategorite:
Animacion Aventure Komedi
Shkrimtari:
Lee Unkrich (original story by), Jason Katz (original story by), Matthew Aldrich (original story by), Adrian Molina (original story by), Adrian Molina (screenplay by), Matthew Aldrich (screenplay by)
Gjatesia:
105 min
Aktoret:
Anthony Gonzalez, Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Alanna Ubach
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA