| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
November Criminals
(2017)
Kategorite:
Drame Krim Mister
Shkrimtari:
Steven Knight (screenplay by), Sacha Gervasi (screenplay by), Sam Munson (based on the novel by)
Gjatesia:
85 min
Aktoret:
Chloë Grace Moretz, Ansel Elgort, Catherine Keener, David Strathairn
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA