| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
(2017)Justice League
(2017)
Kategorite:
Aksion Aventure Fantazi
Shkrimtari:
Chris Terrio (screenplay by), Joss Whedon (screenplay by), Zack Snyder (story by), Chris Terrio (story by), Bob Kane (characters), Bill Finger (characters), William Moulton Marston (character created by: Wonder Woman), Joe Shuster (characters), Jerry Siegel (characters)
Gjatesia:
121 min
Aktoret:
Gal Gadot, Jason Momoa, Robin Wright, Amy Adams
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA