| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Mubarakan
(2017)
Kategorite:
Familjar Komedi Romance
Shkrimtari:
Rupinder Chahal (story), Rajesh Chawla (dialogue), Balwinder Singh Janjua (screenplay), Balwinder Singh Janjua (story)
Gjatesia:
156 min
Aktoret:
Anil Kapoor, Arjun Kapoor, Ileana D'Cruz, Athiya Shetty
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA