| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
A Gentleman
(2017)
Kategorite:
Aksion Komedi Romance
Shkrimtari:
Raj Nidimoru (story), Krishna D.K. (story), Sita Menon (story), Raj Nidimoru (screenplay), Krishna D.K. (screenplay), Sumit Batheja (dialogue)
Gjatesia:
145 min
Aktoret:
Sidharth Malhotra, Jacqueline Fernandez, Darshan Kumar, Hussain Dalal
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA