| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Bombay Talkies
(2013)
Kategorite:
Drame Filma Indian
Shkrimtari:
Zoya Akhtar (screenplay), Dibakar Banerjee (screenplay), Karan Johar (screenplay), Reema Kagti (screenplay), Anurag Kashyap (screenplay)
Gjatesia:
127 min
Aktoret:
Rani Mukerji, Randeep Hooda, Saqib Saleem, Nawazuddin Siddiqui
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA