| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Captain Underpants: The First Epic Movie
(2017)
Kategorite:
Aksion Animacion Komedi
Shkrimtari:
Nicholas Stoller (screenplay), Dav Pilkey (based on the epic novels by), David Soren (additional screenplay material by)
Gjatesia:
89 min
Aktoret:
Kevin Hart, Ed Helms, Nick Kroll, Thomas Middleditch
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA