| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
(2017)
Kategorite:
Aksion Aventure Fantazi
Shkrimtari:
Jeff Nathanson (screenplay), Jeff Nathanson (story by), Terry Rossio (story by), Ted Elliott (based on characters created by), Terry Rossio (based on characters created by), Stuart Beattie (based on characters created by), Jay Wolpert (based on characters created by)
Gjatesia:
129 min
Aktoret:
Johnny Depp, Javier Bardem, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA