| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Bank Chor
(2017)
Shkrimtari:
Baljeet Singh Marwah (dialogue), Baljeet Singh Marwah (screenplay), Baljeet Singh Marwah (story), Ishita Moitra (dialogue)
Gjatesia:
120 min
Aktoret:
Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi, Rhea Chakraborty, Sahil Vaid
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA