| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
The Mummy
(2017)
Kategorite:
Aksion Aventure Fantazi
Shkrimtari:
David Koepp (screenplay), Christopher McQuarrie (screenplay), Dylan Kussman (screenplay), Jon Spaihts (screen story by), Alex Kurtzman (screen story by), Jenny Lumet (screen story by)
Gjatesia:
110 min
Aktoret:
Tom Cruise, Russell Crowe, Annabelle Wallis, Sofia Boutella
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA