| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Meri Pyaari Bindu
(2017)
Kategorite:
Drame Filma Indian Romance
Shkrimtari:
Suprotim Sengupta
Gjatesia:
117 min
Aktoret:
Parineeti Chopra, Ayushmann Khurrana, Abish Mathew, Aparajita Adhya
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA