| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
A Cure for Wellness
(2016)
Kategorite:
Drame Fantazi Horror
Shkrimtari:
Justin Haythe (screenplay), Justin Haythe (story by), Gore Verbinski (story by)
Gjatesia:
146 min
Aktoret:
Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Ivo Nandi
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA