| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Gong fu yu jia
(2017)
Kategorite:
Aksion Aventure Komedi
Shkrimtari:
Stanley Tong
Gjatesia:
107 min
Aktoret:
Jackie Chan, Disha Patani, Amyra Dastur, Sonu Sood
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA