| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Players
(2012)
Shkrimtari:
Nikhat Bhatty (story), Bhaskar Hazarika (story), Rohit Jugraj (screenplay), Sourabh Ratnu (story), Sudip Sharma (screenplay)
Gjatesia:
163 min
Aktoret:
Vinod Khanna, Abhishek Bachchan, Bobby Deol, Sonam Kapoor
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA