| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Murder 3
(2013)
Kategorite:
Filma Indian Thriller
Shkrimtari:
Mahesh Bhatt, Hatem Khraiche (original film "La Cara Oculta"), Amit Masurkar (additional screenplay)
Gjatesia:
124 min
Aktoret:
Randeep Hooda, Aditi Rao Hydari, Sara Loren, Rajesh Shringarpore
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA