| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Kaal
(2005)
Shkrimtari:
Soham Shah (dialogue), Soham Shah (screenplay), Soham Shah (story)
Gjatesia:
126 min
Aktoret:
Ajay Devgn, Vivek Oberoi, John Abraham, Lara Dutta
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA