| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
The Runaways
(2010)
Kategorite:
Biografi Drame Muzike
Shkrimtari:
Floria Sigismondi (screenplay), Cherie Currie (book)
Gjatesia:
106 min
Aktoret:
Kristen Stewart, Dakota Fanning, Michael Shannon, Stella Maeve
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA