| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Dear Zindagi(2016)
(2016)
Kategorite:
Filma Indian Romance
Shkrimtari:
Gauri Shinde
Gjatesia:
151 min
Aktoret:
Alia Bhatt, Shah Rukh Khan, Kunal Kapoor, Aditya Roy Kapoor
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA