| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
R.I.P.D.
(2013)
Kategorite:
Aksion Fantazi Komedi
Shkrimtari:
Phil Hay (screenplay), Matt Manfredi (screenplay), David Dobkin (story), Phil Hay (story), Matt Manfredi (story), Peter M. Lenkov (Dark Horse comic)
Gjatesia:
96 min
Aktoret:
Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA