| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Masterminds(2016)
(2016)
Kategorite:
Aksion Komedi Krim
Shkrimtari:
Chris Bowman (screenplay), Hubbel Palmer (screenplay), Emily Spivey (screenplay), Emily Spivey (story), Chris Bowman (story), Hubbel Palmer (story)
Gjatesia:
95 min
Aktoret:
Kate McKinnon, Kristen Wiig, Jason Sudeikis, Owen Wilson
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA