| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aisha
(2010)
Shkrimtari:
Jane Austen (novel), Devika Bhagat (screenplay), Devika Bhagat (dialogue), Ritu Bhatia (dialogue), Manu Rishi Chadha (dialogue)
Gjatesia:
126 min
Aktoret:
Sonam Kapoor, Abhay Deol, Amrita Puri, Cyrus Sahukar
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA