| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Rogue One: A Star Wars Story
(2016)
Shkrimtari:
Chris Weitz (screenplay), Tony Gilroy (screenplay), John Knoll (story by), Gary Whitta (story by), George Lucas (based on characters created by)
Gjatesia:
133 min
Aktoret:
Felicity Jones, Diego Luna, Alan Tudyk, Donnie Yen
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA