| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
D-Day
(2013)
Shkrimtari:
Nikkhil Advani, Ritesh Shah, Suresh Nair, Niranjan Iyengar, Nikkhil Advani (screenplay), Ritesh Shah (dialogue)
Gjatesia:
153 min
Aktoret:
Rishi Kapoor, Irrfan Khan, Arjun Rampal, Shruti Haasan
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA