| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Moana
(2016)
Kategorite:
Animacion Aventure Komedi
Shkrimtari:
Jared Bush (screenplay), Ron Clements (story by), John Musker (story by), Chris Williams (story by), Don Hall (story by), Pamela Ribon (story by), Aaron Kandell (story by), Jordan Kandell (story by)
Gjatesia:
103 min
Aktoret:
Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Temuera Morrison
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA