| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Tangled
(2010)
Kategorite:
Animacion Aventure Komedi
Shkrimtari:
Dan Fogelman (screenplay), Jacob Grimm (based upon the fairy tale "Rapunzel" by), Wilhelm Grimm (based upon the fairy tale "Rapunzel" by)
Gjatesia:
100 min
Aktoret:
Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Ron Perlman
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA