| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Main Prem Ki Diwani Hoon
(2003)
Kategorite:
Drame Muzikor Romance
Shkrimtari:
Sooraj R. Barjatya
Gjatesia:
197 min
Aktoret:
Hrithik Roshan, Kareena Kapoor, Abhishek Bachchan, Johnny Lever
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA