| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Ae Dil Hai Mushkil(2016)
(2016)
Kategorite:
Drame Muzikor Romance
Shkrimtari:
Karan Johar (story and screenplay), Karan Johar (dialogue), Niranjan Iyengar (dialogue)
Gjatesia:
158 min
Aktoret:
Ranbir Kapoor, Anushka Sharma, Aishwarya Rai Bachchan, Fawad Khan
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA