| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
The Zero Theorem
(2013)
Shkrimtari:
Pat Rushin (screenplay), Terry Gilliam (additional dialogue)
Gjatesia:
107 min
Aktoret:
Christoph Waltz, Gwendoline Christie, Rupert Friend, Ray Cooper
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA