| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
M.S. Dhoni: The Untold Story
(2016)
Shkrimtari:
Neeraj Pandey (story and screenplay), Dilip Jha (Story & Screenplay), Mohinder Pratap Singh (associate writer), Nandu Kamte (screenplay)
Gjatesia:
184 min
Aktoret:
Disha Patani, Sushant Singh Rajput, Anupam Kher, Kiara Advani
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA