| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Rab Ne Bana Di Jodi
(2008)
Kategorite:
Drame Komedi Muzikor
Shkrimtari:
Aditya Chopra (dialogue), Aditya Chopra (screenplay), Aditya Chopra (story)
Gjatesia:
167 min
Aktoret:
Shah Rukh Khan, Vinay Pathak, Anushka Sharma, M.K. Raina
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA