| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Bombay Velvet
(2015)
Shkrimtari:
Vasan Bala, Anurag Kashyap, Gyan Prakash, Thani
Gjatesia:
149 min
Aktoret:
Ranbir Kapoor, Anushka Sharma, Karan Johar, Satyadeep Misra
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA