| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Naam Hai Akira
(2016)
Kategorite:
Aksion Drame Krim
Shkrimtari:
Kumar Santha (original story), A.R. Murugadoss (additional screenplay), Karan Singh Rathore (dialogue: hindi)
Gjatesia:
137 min
Aktoret:
Sonakshi Sinha, Anurag Kashyap, Amit Sadh, Konkona Sen Sharma
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA